Dnes je Přidat k oblíbeným

TV Meteo online

Počasí je v současné době fenomén, který zajímá každého. Potřebujete rychle zjistit, jak bude v Říme? Chystáte se na dovolenou a nevíte, jakou zvolit destinaci nebo prostě potřebujete vědět, jaké počasí bude v České republice, protože chcete o víkendu hrát golf?

Internetová televize MeteoTV vysílá nepřetržitě informace o počasí. Na našich stránkách naleznete video analýzy o počasí v České republice i v evropských letoviscích, videa s aktuálním komentářem k jednotlivým meteorologickým jevům, video předpovědi pro česká i evropská města nebo rozhovory s odborníky. Podklady pro vysílání vytváří meteorologové ze společnosti Meteopress, která se věnuje této problematice více než 15 let. Prověřené technologie a meteorologická data pomáhají našim odborníkům neustále zkvalitňovat předpovědi.

MeteoTv vám 24 hodin přináší aktuální informace o počasí. V dalších týdnech i měsících se bude nabídka stále rozšiřovat. Připravujeme pro vás například biometeorologické i pylové zpravodajství. Pokud máte k vysílání nějaké připomínky, budeme rádi, když nám je napíšete a stanete se tak vlastně součástí našeho profesionálního týmu. MeteoTv je vaše internetová televize o počasí.

Celkem spuštěno: 5211x

České televize (25) Slovenské televize (18) Televizní program Livescore U.S. a UK televize (10) Sportovní televize (9) Online přenosy Chat Problém?

Televize-online.eu on Facebook
Design a kód televize-online.eu © 2015 | Mapa webu | Nahoru | Partneři [CNW:Counter]