Dnes je Přidat k oblíbeným

TVB1 online

Brněnská televize vysílá od 12. ledna 2009

Brněnská televizi (btv), to je TV brněnská 1 (TVb1) s novou tváří. Změna názvu, loga a grafiky předchází březnovému vstupu btv do sítě digitálního celoplošného vysílání.

Zpravodajství

I nadále klade btv důraz na zpravodajství. Přináší aktuality z Jihomoravského kraje, sleduje domácí politickou scénu, pravidelně referuje o dění v městských částech Brna (Zaostřeno na MČ). V rámci celoplošného vysílání rozšíří btv zpravodajství i o ostatní regiony (Ostrava, České Budějovice, Hradec Králové, Plzeň ad.)

Politická debata

Jednou týdně btv nabízí v premiéře formát politické debaty na aktuální téma Na rovinu se Zdeňkem Šarapatkou. K ožehavým otázkám celorepublikového významu se vyjadřují ministři jednotlivých resortů a předsedové politických stran. Hostem Zdeňka Šarapatky bývá i prezident ČR.

Publicistika

Podstatnou část vysílání věnuje btv publicistice. Na rok 2009 připravuje různá témata z oblasti zdravotnictví (Desatero pro zdraví, Oči jako rys, Jak se s hříchu stává závislost, Chirurg zasahuje), seriál o wellness (Welness světem vládne, Krása na prvním místě), divadelní magazíny (Co se děje za oponou), pohled na současnou architekturu či nové cykly pro zahrádkáře a milovníky přírody.

V sérii tematických magazínů btv přibližuje divákům brněnskou historii (Architektonické proměny Brna), významné osobnosti (Osobnosti brněnského sportu, Medailonek s osobností), zajímavé profese, dotýká se správné životosprávy (Zdravý životní styl a cvičení), zábavy a volného času (Brněnský hantec, Taneční kurzy aneb Před plesovou sezonou, Víno na Moravě).

Zábava

V souvislosti se zařazením do sítě digitálních televizí rozšíří btv spektrum pořadů o živě vysílaný lifestylový magazín, který bude na programu vždy od pondělí do pátku od 10 do 12 hodin. Diváky jím provede dvojice moderátorů, obsah naplní pozvánky a tipy, tematické reportáže, klipy a zajímaví hosté.

Btv rovněž pokračuje se samostatným cyklem pravidelných divácky atraktivních besed s herci, zpěváky, rekordmany, dobrodruhy, objeviteli či osobnostmi ze světa sportu, hobby či společenského dění pod názvem S hostem btv na slovíčko.

Talk show

Sérii kontroverzních rozhovorů s umělci i politiky připravil ve své talk show Xaver live speciálně pro btv Luboš Xaver Veselý, který se nebojí zeptat.

Vedle aktualit a magazínů nabízí btv ve svěžím a dynamickém podání svým divákům tipy pro volný čas, pozvánky na různé akce a řadu dalších zajímavostí. Díky digitalizaci se btv stává jedinou televizí v jihomoravské metropoli s tak širokým dosahem.

Celkem spuštěno: 5737x

České televize (25) Slovenské televize (18) Televizní program Livescore U.S. a UK televize (10) Sportovní televize (9) Online přenosy Chat Problém?

Televize-online.eu on Facebook
Design a kód televize-online.eu © 2015 | Mapa webu | Nahoru | Partneři [CNW:Counter]