Dnes je Přidat k oblíbeným

Bedna TV online

Nová, inspirativní Bedna.TV přichází s nevšedním pohledem na mediální komunikaci v oblasti audiovize. Přináší zcela nový přístup k online vysílání a nabízí revoluční alternativu ke stávající televizní nabídce.

Na Bedna.TV si divák bude moci vybrat ze dvou možností vysílání: kontinuálního streamingu nebo výběru z archivu. Každý všední den nabídne nový originální program, víkend přinese reprízy pořadů z aktuálního týdne, filmové okno a videoklipy. Cílem televize Bedna.TV je diváka bavit, inspirovat a případně poučit. Flexibilita a komplexní zajištění výroby je základem naší televize. Bedna.TV chce podporovat kulturu jako celek a napomáhat nadaným tvůrcům a umělcům v jejich profesním růstu.

Technická základna Bedna TV

Pro výrobu audiovizuálních děl využíváme nejnovější technologie a postupy. Disponujeme kamerovou a jeřábovou technikou a vlastním televizním a postprodukčním studiem. Bedna.TV je nezávislá společnost, která díky své technické a personální vybavenosti dokáže produkovat pořady nejvyšší kvality.
KAMEROVÝ JEŘÁB - Pro zachycení obrazu z ptačí perspektivy.
POLECAM - Jedinečný a velmi lehký přenosný kamerový jeřáb. Jeho výhodou je vysoká flexibilita.
KAMEROVÁ JÍZDA - Ručně ovládaný kamerový vozík pro natočení dynamických záběrů v interiérech i exteriérech.
ČIPOVÉ KAMERY - Minikameru je možno upevnit prakticky kdekoli: na basketbalové koše, do závodních aut či na rogallo. Skvostné je její využití při extremních sportech. V neposlední řadě se dá využít jako skrytá kamera.

Celkem spuštěno: 16380x

České televize (25) Slovenské televize (18) Televizní program Livescore U.S. a UK televize (10) Sportovní televize (9) Online přenosy Chat Problém?

Televize-online.eu on Facebook
Design a kód televize-online.eu © 2015 | Mapa webu | Nahoru | Partneři [CNW:Counter]